Strona główna
sobota, 28 listopada 2020 r.
imieniny obchodzą: Jakub, Stefan

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.dalej

Komunikat w sprawie zaginięcia

Strona główna » Aktualności » Komunikat w sprawie zaginięcia

wielkość tekstu:A | A | A

Zespół Poszukiwań Wydziału Kryminalnego sosnowieckiej komendy prowadzi poszukiwania 79-letniej Zofii Żoch, która w dniu 7 lutego 2014 roku zaginęła po wyjściu z domu w Sosnowcu na ul. Małachowskiego 13.

Policjanci ustalili, że 79-latka ostatni raz była widziana 7 lutego około 18.20 w przychodni zdrowia na ul. Modrzejowskiej. U zaginionej w ostatnim czasie nasiliły się objawy demencji starczej. Kobieta może więc mieć problemy z nawiązywaniem kontaktu i z orientacją.

Rysopis:

Wzrost około 165 cm, waga około 45 – 50 kg, szczupła budowa ciała, włosy siwe średniej długości proste, twarz pociągła, szczupła.

W chwili zaginięcia ubrana była w:

prawdopodobnie czarne, błyszczące spodnie dresowe, zielona kurtka długości ¾ i czarny beret.

Cechy charakterystyczne:

całkowity brak uzębienia

Policjanci ustalili, że kobieta 7 lutego była widziana po raz ostatni w przychodni POLMED w Sosnowcu na ul. Modrzejowska, gdzie zgłosiła się na wizytę lekarską, jednak oddaliła się przed nią około 18.20. Wiadomo także, że zaginiona od około 30 lat jest pod opieką lekarza, a w ostatnim czasie nasiliły się jej zachowania związane z demencją starczą. Może mieć więc problemy z nawiązywaniem kontaktu i orientacją w terenie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej prosimy o kontakt pod numer telefonu: 32-296-13-07 lub telefon 997 i 112.

czytano: 1133 razy

źródło: parafia.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Historia Parafii w Ogrodzieńcu sięga połowy XIV wieku, a dokładnie lat 1346-58, kiedy to występuje już w liczbie kościołów płacących świętopietrze, należąc wówczas do dekanatu ...

dalej
Ilość zdjęć: 96
dalej
Historia Parafii w Ogrodzieńcu sięga połowy XIV wieku, a dokładnie lat 1346-58, kiedy to występuje już w liczbie kościołów płacących świętopietrze, należąc wówczas do dekanatu lelowskiego. Pierwszy kościół, który stanął w Ogrodzieńcu był kościołem drewnianym. W połowie XVI wieku został on sprofanowany przez Jana Bonara syna Seweryna i Jana Firleja, którzy przyjęli błędy ariańskie i kalwińskie szerząc je w swoich dobrach. Dopiero następny właściciel Ogrodzieńca Mikołaj Firlej zwrócił świątynię katolikom.