środa, 22 maja 2019 r.

Wycieczka do Izraela

Strona główna » Aktualności » Wycieczka do Izraela

Plan wycieczki IPA Zawiercie do Izraela

Termin: 03 czerwca 2014 - 12 czerwca 2014 r.
Wylot z Polski: Katowice Pyrzowice godz. 15:55
Przylot do Polski: Katowice Pyrzowice godz. 00:15

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1: Przylot na lotnisko w Tel Awiw - Przejazd do hotelu w Tyberiadzie na kolację i  nocleg.

Dzień 2: Jezioro Galilejskie (Góra Błogosławieństw, Kafarnaum, Tabgha, Rzeka Jordan) Kana Galilejska - Nazaret. Nocleg - Tyberiada.

Dzień 3: Wzgórza Golan – wioski Druzów - Banias - Akko – nocleg - Tyberiada.

Dzień 4: Hajfa - zwiedzanie sanktuarium bahai i Muhraqa - Cezarea - Kibbutz - Tel Aviv - Jaffa - Jerozolima.

Dzień 5: Jerozolima: Góra Oliwna (Kościół wniebowstąpienia, Kościół Pater Noster, Kaplica Dominos Flevit) Ogród Getsemani, stare miasto Via Dolorosa (droga krzyżowa), Bazylika Grobu Pańskiego – Góra Syjon.

Dzień 6: Jerozolima: Ściana Płaczu - Góra Moraiah - Meczety - Nowe Miasto - Instytut Yad Vashem - Ein Kerem - nocleg w Jerozolimie.

Dzień 7: Muzeum Izraelskie - Betlejem, noc w Jerozolimie.

Dzień 8: Pustynia Negev i pustynia judejska - Qumran - Masada - pływanie w Morzu Martwym - następnie kolacja i nocleg - Eilat (granica izraelsko-egipsko-jordańska).

Dzień 9: pół dnia zwiedzanie miasta Ejlat nad brzegiem morza czerwonego - pozostały czas - wolny.

Dzień 10: Przejazd z Ejlat na lotnisko Ben Gurion w Tel Awivie - wylot.

Dodatkowo w trakcie wycieczki: wizyta w parlamencie - Knesecie!!!

Cena: 1100 dolarów

(cena od osoby, za nocleg w pokojach dzielonych)

Za pokój jednoosobowy – dopłata 380 dolarów.

Dla członków i rodzin IPA, którzy opłacili składkę członkowską za 2014r. (70zł + 20zł) - 1000 dolarów.

Do ceny należy doliczyć koszt biletu - do 1000 zł.
6 dolarów dziennie od osoby - napiwki.

NASZA CENA OBEJMUJE:

- Pomoc przy odprawie w trakcie przylotu i odlotu na lotnisku Ben Gurion;
- Autobus Deluxe przez całą podróż;
- Zeiv (Włodek) - Polski przewodnik przez całą podróż;
- Zakwaterowanie w hotelu – standard HB przez 9 noclegów (3 noce w Tyberiadzie, 4 noce w Jerozolimie, 2 noce w Eilat) w 3 hotelach o podwyższonym standardzie;
- (Oferowane hotele to: Astoria lub podobny w Tyberiadzie, Jerusalem Gold Hotel lub podobny w Jerozolimie, i C Hotel lub podobny w Ejlat);
- Przewóz do hoteli;
- Bilety wstępu do wszystkich miejsc wymienionych w programie.

Cena nie zawiera opłat:
- prowiant na drogę;
- napiwki (opłaty) dla przewodnika i kierowcy (3 $ za przewodnika na dzień, $ 2 za kierowcę na dzień, 1 $ za pracowników hotelu za osobę za dzień);
- wszelkie dodatkowe, niewymienione atrakcje.

Zaliczka w wysokości 2 000 zł, płatna do 1 lutego 2014 r.,

na konto nr:

Termin pozostałej wpłaty zostanie podany.

Podane koszty wycieczki mogą ulec zmianie po dniu 4 lutego 2014 r.

Wycieczka odbędzie się dla grupy min. 35 osób!
W przypadku zgłoszenia się mniejszej ilości chętnych - wycieczka nie odbędzie się, co jest jednoznaczne ze zwrotem wpłaconej zaliczki, natomiast w przypadku rezygnacji osoby, która zaliczkę wpłaciła – nie będzie ona zwracana!!!

Wszelkich informacji udziela:

Włodzimierz Dorobisz, tel. 722 087 196
Adam Granat, tel. 667 638 661

Serdecznie zapraszamy do udziału w wycieczce - niepowtarzalna okazja zobaczenia całego Izraela, w tym miejsc niedostępnych dla zwykłych turystów z niepowtarzalnym przewodnikiem!