wtorek, 26 marca 2019 r.
imieniny obchodzą: Emanuela, Larysy

Pielgrzymka do grobu bł. Jana Pawła II - AKTUALIZACJA!

Strona główna » Aktualności » Pielgrzymka do grobu bł. Jana Pawła II - AKTUALIZACJA!

Caritas Diecezji Sosnowieckiej zaprasza na pielgrzymkę
Włochy – Watykan
Pielgrzymka do grobu bł. Jana Pawła II

WENECJA * PADWA * ASYŻ * RZYM * WATYKAN * SAN GIOVANNI ROTONDO * LANCIANO * MANOPPELLO * LORETO * WIEDEŃ

TERMIN: 29.03 - 05.04.2014 r.

1    DZIEŃ - sobota 29.03.2014
Wyjazd z kraju. Przejazd na nocleg do Włoch.

2    DZIEŃ - niedziela 30.03.2014 - PADWA
Przejazd do Padwy. Zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego i Prato della Valle. Nocleg w okolicy Rimini.

3    DZIEŃ-poniedziałek 31.03.2014 - LORETO - LANCIANO
Nawiedzenie Bazyliki Loretańskiej z Domkiem Św. Rodziny z Nazaretu. Następnie nawiedzenie Kościółka Cudu Eucharystycznego w Lanciano. Nocleg w San Giovanni Rotondo.

4    DZIEŃ - wtorek 01.04.2014 - SAN GIOVANNI ROTONDO - MANOPELLO
Od rana pobyt w San Giovanni Rotondo - miejsca, gdzie żył i zmarł św. Ojciec Pio (grób, kościół, cela, krucyfiks, konfesjonał, droga krzyżowa w parku, Szpital Ulgi w Cierpieniu).

5    DZIEŃ - środa 02.04.2014 - RZYM
Środowa Audiencja Generalna z Ojcem Świętym (Audiencja Generalna odbywa się tylko w czasie obecności Ojca Świętego w Watykanie). Bazylika Św. Piotra z grobem Bł. Jana Pawła II, Rzym starożytny: Koloseum, Łuk Konstantyna, Forum Romanum.

6    DZIEŃ - czwartek 03.04.2014 - RZYM - ASYŻ
Przejazd do Rzymu, zwiedzanie: Plac Wenecki, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Przejazd do leżącego w Umbrii Asyżu. Zwiedzanie kościoła Santa Maria degli Angeli z Porcjunkulą, Bazyliki Św. Franciszka.

7    DZIEŃ - piątek 04.04.2014 - WENECJA
Przejazd do Wenecji (9 godzinny postój). Zwiedzanie miasta: przejazd Giudeccą na Plac Św. Marka, a potem Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz) wraz ze sławnym Mostem Westchnień, Wieża Zegarowa, Dzwonnica. Czas wolny lub propozycja fakultatywna: przejażdżka gondolami. Nocny przejazd do Polski.

8    DZIEŃ - sobota 05.04.2014
Zakończenie pielgrzymki.

UWAGA - KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

CENA: 1.600 PLN + 20 EUR

CENA OBEJMUJE:
•  6 noclegów w hotelach klasy turystycznej 3*/4* (Pn. Włochy x1, ok. Rimini x1, San Giovanni Rotondo x1, ok. Rzymu x2, Pieve Santo Stefano /ok. Rimini x1). Pokoje 2 i 3 os. z łazienkami. Dopłata za pokój 1-osobowy;
•  Śniadania kontynentalne (6) obiadokolacje (6). W cenę obiadokolacji nie są wliczone napoje;
•  Przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację, wc, barek i DVD W autokarze kawa, herbata i napoje za złotówki;
•  Ubezpieczenie KL do 15 000 EUR, NW i bagaż do 1000 zł;
•  Opieka pilota.

Wydatki programowe:
Wstępy + wjazdy do miast + metro w Rzymie + transfery Wenecja + ew. taksy klimatyczne + przewodnicy miejscowi około 75 euro. Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników wycieczki.

Dopłata za pokój 1-osobowy: 540 zł

Przy zapisie Klient wpłaca I ratę w kwocie 1.000 PLN. Na 45 dni przed wyjazdem tj. do 14.02.2014r. wpłata II raty 600 PLN. Część dewizową kosztów Klient uiszcza pilotowi grupy podczas podróży.

Zapisy: Caritas Diecezji Sosnowieckiej
ul. Korczaka 5 Sosnowiec