środa, 23 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Ildefonsa, Rajmunda

Ogłoszenia duszpasterskie - II niedziela po Bożym Narodzeniu - 05.01.2014

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia duszpasterskie - II niedziela po Bożym Narodzeniu - 05.01.2014

1.    Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego. To bardzo ważna uroczystość w okresie Bożego Narodzenia. Jezus bowiem objawia się już nie tylko członkom narodu wybranego, ale wszystkim ludziom, których reprezentują mędrcy przybywający ze wschodu. Msze św.  o godz. 7.00; 8.00 w Cementowni; 9.00; 10.30; 12.00; 17.00. Błogosławieństwo kredy na wszystkich Mszach.

2.    W przyszłą niedzielę świętem Chrztu Pańskiego zakończymy liturgiczny obchód okresu Bożego Narodzenia Pańskiego. Jednak jego duch, duch otwarcia się na to, czym Bóg pragnie nas obdarzyć, powinien nam towarzyszyć nie tylko w tym czasie, ale w całej naszej codziennej trosce o to, by stawać się coraz bardziej dziećmi Bożymi jak Jezus.

3.    W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Przeżyjmy je w duchu bożonarodzeniowej radości, w duchu modlitwy i serdecznej rozmowy z duszpasterzem.