piątek, 24 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna

Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Świętej Rodziny - 29.12.2013

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Świętej Rodziny - 29.12.2013

1.    Rozpoczynający się tydzień łączy stary i nowy rok. We wtorek, 31 grudnia, w ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. Będzie ono o godz.17.00.

2.    W środę, 1 stycznia, z Maryją – Bożą Rodzicielką wejdziemy w Nowy Rok Pański 2014. Będzie to zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. To nie jest przypadkowe połączenie. Ma ono bowiem przypominać nam o potrzebie dążenia do życia w pokoju przez cały rok. Porządek Mszy św. godz. 7.00, 8.00 – w Cementowni; 9.00; 10.30; 12.00; 17.00.

3.    W nadchodzącym tygodniu przypada:
•    pierwszy czwartek miesiąca – dzień, w którym adorujemy Najświętszy Sakrament i modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne;
•    pierwszy piątek miesiąca – szczególna okazja do pojednania się z Bogiem i braćmi, - spowiedź przed poranną Mszą św.;
•    pierwsza sobota miesiąca – dzień poświęcony Niepokalanemu Sercu Maryi Panny. O godz. 17.00 Msza św. różańcowa. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych.

4.    Przypominamy, że w styczniu obowiązuje Kolędowy Porządek Mszy św. w dzień powszedni. Msze będą odprawiane tylko rano o godz. 7.00 z wyjątkiem piątku i soboty, wtedy będzie również Msza św. wieczorna o godz. 17.00. Kancelaria w czasie kolędy będzie nieczynna.