środa, 23 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Ildefonsa, Rajmunda

Intencje Mszy św. 19.08. - 25.08. 2013

Strona główna » Aktualności » Intencje Mszy św. 19.08. - 25.08. 2013

19 sierpnia – poniedziałek

700       + Aleksander Mikulski – od rodziny Mikulskich i Cholewów.

1800     + Bolesław i Stanisław Gajdzińscy.

20 sierpnia – wtorek

700       + Józef, Bronisława Baranowscy; Ireneusz, Antoni i Katarzyna Strugacz; Stefan Stefański.

1800     + Janina Wójcik – od Jadwigi Cholewa z córkami.

21 sierpnia – środa

700       + Zofia Lipka – od córki Ewy z rodziną.

1800     Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

22 sierpnia – czwartek

700       + Bronisława, Henryk Balewicz; Włodzimierz Balewicz; Maria Miśta; Danuta Konopka.

1800     + Janina Wójcik – od sąsiadki Anny Musialskiej z rodziną.

23 sierpnia – piątek

700       + Aleksander Mikulski – od syna Mirosława i synowej.

1800     Msza zbiorowa za zmarłych.

24 sierpnia – sobota

700       + Maria Biedak – od Krystyny i Ryszarda Apel z rodziną.

1800     + Jerzy Świątek – od żony z dziećmi.

25 sierpnia – niedziela

700       + Roman Pandel (5. r. śmierci); Kazimierz, Jan, Maria Pandel; Adam i Michalina Wnuk.

900       + Zofia Świacka – od Alicji Firek z dziećmi.

1100     W intencji Edwarda i Karoliny Grudzień – w 40. rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa – o Boże błogosławieństwo na następne lata i wszelkie potrzebne łaski;

W intencji męża Edwarda w podziękowaniu za otrzymane dary oraz o zdrowie, potrzebne łaski i Bożą opiekę w trudnym okresie życia.

1800     + Stanisław Biedak (w 10. r. śmierci); Antoni, Bronisława Stanek; Edward Biedak.