piątek, 24 maja 2019 r.
imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna

Ogłoszenia parafialne - X niedziela zwykła - 09.06.2013 r.

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia parafialne - X niedziela zwykła - 09.06.2013 r.

1.    W tym tygodniu patronują nam:

•    w poniedziałek – bł. Bogumił (ok. 1135-1204), biskup poznański i gnieźnieński;
•    we wtorek – św. Barnaba Apostoł, bliski współpracownik Świętego Pawła;
•    w czwartek – św. Antoni z Padwy (1195-1231), franciszkański prezbiter i doktor Kościoła, czczony i kochany od wieków na całym świecie;
•    w piątek – bł. Michał Kozal (1893-1943), biskup i męczennik obozu w Dachau;
•    w sobotę – bł. Jolanta (ok. 1244-1298), zakonnica, klaryska, a wpierw żona Bolesława Pobożnego, księżna kaliska.

2.    Przypominamy, że w czerwcu codziennie po wieczornej Mszy św. celebrujemy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, na które serdecznie wszystkich parafian zapraszamy. Przypatrzmy się, czy nasze serca nie są nazbyt oziębłe, obojętne, nieczułe, gdyż na mało wpatrują się w otwarte Serce Zbawiciela? Prośmy jak najczęściej, nie tylko w czerwcu: „Jezu, uczyń serca nasze według Serca Twego” i nie zrywajmy naszej przyjaźni z Panem Bogiem!

3.    Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po wieczornej Mszy św. Zapraszamy.