poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.
imieniny obchodzą: Agnieszki, Jarosława

Archiwum gazetki TABOR

Strona główna » Aktualności » Archiwum gazetki TABOR

Nasza strona internetowa wzbogaciła się o archiwum gazetki parafialnej "TABOR". Znaleźć je można w kategorii "O parafii" (po lewej stronie) lub klikając tutaj. Dostępne są niemal wszystkie numery począwszy od grudnia 2011 r. W gazetce przeczytać możemy aktualne ogłoszenia parafialne, intencje Mszy św. na nadchodzący tydzień, a także ciekawe artykuły nt. życia parafii, Kościoła w Polsce i na świecie oraz wiele innych. Zapraszamy do czytelnictwa.